Secure nodes (1.0.0) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Language
he: שפה

en: Administration
he: ניהול

en: Action
he: פעולה

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Updated
he: עודכן

en: Content type
he: סוג תוכן

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Custom
he: מותאם

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: author
he: מחבר/ת

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Protected Nodes
he: פריטי תוכן מוגנים

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Find and manage content.
he: איתור תוכן וניהולו.

en: Asc
he: סדר עולה
