Secure nodes (1.0.0) - en to hi translation catalogue (26 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Content
hi: सामग्री

en: Author
hi: लेखक

en: Language
hi: भाषा

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: author
hi: लेखक

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »

en: Find and manage content
hi: सामग्री ढूंढें और प्रबंधित करें
