Secure nodes (1.0.0) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Language
hr: Jezik

en: Administration
hr: Administracija

en: Action
hr: Akcija

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Find and manage content.
hr: Pretraga i upravljanje sadržajem

en: Asc
hr: Uzlazno
