Secure nodes (1.0.0) - en to ht translation catalogue (15 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Language
ht: Lang

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: Content type
ht: Tip kontni

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Asc
ht: Mont
