Secure nodes (1.0.0) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Language
kk: Тіл

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Action
kk: Әрекет

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
