Secure nodes (1.0.0) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Language
lv: Valoda

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Action
lv: Darbība

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Content type
lv: Satura veids

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: author
lv: autors

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Find and manage content.
lv: Meklēt un pārvaldīt saturu.
