Secure nodes (1.0.0) - en to pt translation catalogue (30 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: Author
pt: Autor

en: Language
pt: Idioma

en: Administration
pt: Administração

en: Action
pt: Ação

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Default
pt: Predefinido

en: Updated
pt: Atualizado

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: All
pt: Todos

en: Page
pt: Página

en: Custom
pt: Personalizado

en: Published
pt: Publicado

en: Filter
pt: Filtro

en: Desc
pt: Descendente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: author
pt: autor

en: ‹ Previous
pt: ‹ Anterior

en: Next ›
pt: Seguinte ›

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: No content available.
pt: Conteúdo não disponível

en: « First
pt: « Primeira

en: Last »
pt: Última »

en: Published status
pt: Estado da publicação

en: Find and manage content.
pt: Encontrar e gerir conteúdo.

en: Asc
pt: Ascendente

en: Find and manage content
pt: Encontrar e gerir conteúdo
