Secure nodes (1.0.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Language
si: භාෂාව

en: Administration
si: පාලනය

en: All
si: සියල්ල
