Secure nodes (1.0.0) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Administration
sk: Administrácia

en: Action
sk: Akcia

en: Default
sk: Predvolené

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Custom
sk: Vlastná

en: Published
sk: Zverejnené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: author
sk: autor

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Protected Nodes
sk: Chránený obsah

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.
