Secure nodes (1.0.2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: Administration
af: Administrasie

en: Action
af: Aksie

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
