Secure nodes (1.0.2) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: Administration
bs: Administracija

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema
