Secure nodes (1.0.2) - en to de translation catalogue (29 entries)

en: Title
de: Titel

en: Operations
de: Aktionen

en: Content
de: Inhalt

en: Author
de: Autor

en: Language
de: Sprache

en: Administration
de: Verwaltung

en: Action
de: Aktion

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Default
de: Standard

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: All
de: Alle

en: Page
de: Seite

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: author
de: Autor

en: ‹ Previous
de: ‹ Zurück

en: Next ›
de: Weiter ›

en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht

en: Protected Nodes
de: Geschützte Beiträge

en: No content available.
de: Kein Inhalt verfügbar.

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Published status
de: Veröffentlichungsstatus

en: Find and manage content.
de: Inhalte finden und verwalten.

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Find and manage content
de: Inhalte finden und verwalten
