Secure nodes (1.0.2) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Language
eo: Lingvo

en: Administration
eo: Administrado

en: Action
eo: Ago

en: Reset
eo: Restarigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Custom
eo: Propra

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Asc
eo: kreske
