Secure nodes (1.0.2) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: Language
fi: Kieli

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Action
fi: Toiminto

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Custom
fi: Oma

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Sort by
fi: Lajittele

en: author
fi: kirjoittaja

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Published status
fi: Julkaisutila

en: Find and manage content.
fi: Etsi ja ylläpidä sisältöä.
