Secure nodes (1.0.2) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Höfundur

en: Language
is: Tungumál

en: Administration
is: Stjórnun

en: Action
is: Aðgerð

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Updated
is: Uppfært

en: Content type
is: Efnisgerð

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Sort by
is: Raða eftir

en: author
is: höfundur

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Unpublished
is: Ekki birt
