Secure nodes (1.0.2) - en to it translation catalogue (29 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Author
it: Autore

en: Language
it: Lingua

en: Administration
it: Amministrazione

en: Action
it: Azione

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: Updated
it: Aggiornato

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Custom
it: Personalizzato

en: Published
it: Pubblicato

en: Filter
it: Filtra

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: author
it: autore

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Published status
it: Stato pubblicazione

en: Find and manage content.
it: Trova e gestisci contenuti.

en: Find and manage content
it: Trova e gestisci contenuti
