Secure nodes (1.0.2) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Language
mg: Teny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Filter
mg: Sivana

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
