Secure nodes (1.0.2) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Language
mn: Хэл

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
