Secure nodes (1.0.2) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Language
ps: ژبه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Action
ps: چار

en: Default
ps: تلواله

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال
