Secure nodes (1.0.2) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Author
ru: Автор

en: Language
ru: Язык

en: Administration
ru: Администрирование

en: Action
ru: Действие

en: Reset
ru: Сбросить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Updated
ru: Обновлено

en: Content type
ru: Тип материала

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Custom
ru: Собственная

en: Published
ru: Опубликовано

en: Filter
ru: Фильтр

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: author
ru: автор

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Protected Nodes
ru: Защищённые Материалы

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Published status
ru: Статус публикации

en: Find and manage content.
ru: Поиск материалов и управление ими

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Find and manage content
ru: Поиск материалов и управление ими
