Secure nodes (1.0.2) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Author
te: రచయిత

en: Language
te: భాష

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Action
te: చర్య

en: Default
te: అప్రమేయం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
