Secure Nodes (1.0.3-alpha1) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Action
am: እርምጃ

en: Default
am: ነባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Custom
am: ብጁ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Sort by
am: ደርድር
