Secure Nodes (1.0.3-alpha1) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: Language
ar: اللغة

en: Administration
ar: الإدارة

en: Action
ar: إجراء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Updated
ar: التحديث

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Custom
ar: مخصص

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: author
ar: مؤلف

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Find and manage content.
ar: إيجاد وإدارة المحتوى

en: Asc
ar: تصاعدي
