Secure Nodes (1.0.3-alpha1) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: Administration
et: Haldus

en: Action
et: Tegevus

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Custom
et: Kohandatud

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: author
et: autor

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: Asc
et: Kasvav

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu
