Secure Nodes (1.0.3-alpha1) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: Author
fr: Auteur

en: Language
fr: Langue

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Default
fr: Par défaut

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Content type
fr: Type de contenu

en: All
fr: Tout

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Published
fr: Publié

en: Filter
fr: Filtrer

en: Sort by
fr: Trier par

en: author
fr: auteur

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Protected Nodes
fr: Nœuds Protégés

en: No content available.
fr: Aucun contenu disponible.

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Published status
fr: Statut de publication

en: Find and manage content.
fr: Trouver et gérer le contenu.

en: Find and manage content
fr: Trouver et gérer le contenu
