Secure Nodes (1.0.2) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: author
gu: લેખક

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત
