Secure Nodes (1.0.3-alpha1) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Author
ja: 投稿者

en: Language
ja: 言語

en: Administration
ja: 管理

en: Action
ja: アクション

en: Reset
ja: リセット

en: Default
ja: デフォルト

en: Updated
ja: 更新

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Custom
ja: カスタム

en: Published
ja: 掲載

en: Filter
ja: フィルター

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: author
ja: 投稿者

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Published status
ja: 掲載ステータス

en: Find and manage content.
ja: コンテンツの検索と管理。

en: Asc
ja: 昇順

en: Find and manage content
ja: コンテンツの検索と管理
