Secure Nodes (1.0.3-alpha1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Language
ka: ენა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Desc
ka: აღწერა

en: author
ka: ავტორი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›
