Secure Nodes (1.0.3-alpha1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: author
my: စာရေးသူ
