Secure Nodes (1.0.3-alpha1) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Language
nl: Taal

en: Administration
nl: Beheer

en: Action
nl: Actie

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Custom
nl: Aangepast

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: author
nl: auteur

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Find and manage content.
nl: Inhoud zoeken en beheren.

en: Asc
nl: Oplopend

en: Find and manage content
nl: Inhoud vinden en beheren
