Secure Nodes (1.0.3-alpha1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Language
os: Æвзаг

en: Administration
os: Разамынад

en: Action
os: Архайд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Default
os: Æнæивд
