Secure Nodes (1.0.3-alpha1) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Language
pl: Język

en: Administration
pl: Administracja

en: Action
pl: Akcja

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Custom
pl: Własne

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: author
pl: autor

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Protected Nodes
pl: Chronione węzły

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Find and manage content.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie zawartością.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Find and manage content
pl: Znajdź i zarządzaj treścią
