Secure Nodes (1.0.3-alpha1) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Author
ro: Autor

en: Language
ro: Limba

en: Administration
ro: Administrare

en: Action
ro: Acțiune

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: Updated
ro: Actualizat

en: Content type
ro: Tip conținut

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Custom
ro: Personalizat

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: author
ro: autor

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Published status
ro: Statusul publicat

en: Find and manage content.
ro: Găsire și administrare conținut

en: Asc
ro: Ascendent

en: Find and manage content
ro: Găsire și administrare conținut
