Securimage CAPTCHA (9.1.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Image
cs: Obrázek

en: none
cs: žádné

en: Code
cs: Kód

en: Example
cs: Příklad

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Code length
cs: Délka kódu

en: Characters to use in the code
cs: Znaky, které se mají použít v kódu

en: Challenge description
cs: Popis testu

en: Distortion and noise
cs: Deformace a šum

en: Distortion level
cs: Úroveň zkreslení

en: Noise level
cs: Úroveň šumu

en: File format
cs: Formát souboru

en: @level - no distortion
cs: @level - bez zkreslení

en: @level - low
cs: @level - nízká

en: @level - medium
cs: @level - střední

en: @level - high
cs: @level - vysoká

en: Font example
cs: Příklad fontu
