Securimage CAPTCHA (9.1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Audio
ml: ഓഡിയോ

en: Code
ml: കോഡ്
