Securimage CAPTCHA (9.1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Image
ur: تصویر

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Audio
ur: آڈیو

en: Code
ur: کوڈ
