Securimage CAPTCHA (9.1.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Image
eo: Bildo

en: none
eo: neniu

en: Code
eo: Kodo

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Challenge description
eo: Priskribo de tasko

en: Math Question
eo: Matematika demando
