Securimage CAPTCHA (9.1.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Image
ast: Imaxe

en: none
ast: nengún

en: Code
ast: Códigu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu
