Securimage CAPTCHA (9.1.2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Image
bo: པར་རིས

en: none
bo: མེད

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: 1 sec
bo: སྐར་ཆ་ 1
