Securimage CAPTCHA (9.1.2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Example
my: ဥပမာ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Math Question
my: သင်္ချာမေးခွန်း

en: Font example
my: စာလုံးဥပမာပုံစ
