Security Analysis (1.1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Module
az: Modul

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Select
az: Seçin
