Security Analysis (1.1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: 1
kn: ೧

en: Origin
kn: ಮೂಲ
