Security Analysis (3.0.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Module
fi: Moduuli

en: Enforce
fi: Pakota

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Email subject
fi: Sähköpostin otsikko

en: Select
fi: Valitse

en: Add CAPTCHA administration links to forms
fi: Lisää CAPTCHA ylläpitolinkit lomakkeille

en: Log wrong responses
fi: Kirjaa väärät vastaukset lokiin

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
fi: CAPTCHAan annettu vastaus ei ollut oikein.

en: Enable statistics
fi: Ota käyttöön statistiikat

en: Default CAPTCHA validation
fi: CAPTCHAn oletushyväksyntä

en: Add captcha to all forms.
fi: Lisää captcha-haaste kaikkiin lomakkeisiin.
