Security Analysis (3.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Module
id: Modul

en: Security
id: Keamanan

en: Select
id: Pilih

en: Add CAPTCHA administration links to forms
id: Tambahkan tautan untuk pengaturan CAPTCHA ke form

en: Log wrong responses
id: Catat respon yang salah

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
id: Jawaban yang Anda masukkan untuk CAPTCHA ini tidak benar.

en: Default CAPTCHA validation
id: Validasi CAPTCHA baku
