Security Analysis (3.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Module
lv: Modulis

en: Security
lv: Drošība

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: Select
lv: Izvēlēties

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
lv: Jūsu ievadītais drošības kods ir nepareizs.
