Security Analysis (3.0.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enforce
nl: Forceer

en: Security
nl: Beveiliging

en: Email subject
nl: E-mail onderwerp

en: Email body
nl: E-mailberichttekst

en: Select
nl: Selecteren

en: Add CAPTCHA administration links to forms
nl: CAPTCHA-configuratielinks aan de formulieren toevoegen

en: Log wrong responses
nl: Foute antwoorden loggen

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
nl: Uw CAPTCHA-antwoord was niet juist.

en: Enable statistics
nl: Statistieken inschakelen

en: Origin
nl: Oorsprong

en: Default CAPTCHA validation
nl: Standaardvalidatie voor CAPTCHA's

en: Policy
nl: Beleid

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
nl: Deze vraag is om te controleren dat u een mens bent, om geautomatiseerde invoer (spam) te voorkomen.

en: CAPTCHA Settings
nl: CAPTCHA-instellingen

en: Password Policy settings
nl: Wachtwoordbeleid instellingen
