Security Analysis (3.0.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: Module
ru: Модуль

en: Security
ru: Безопасность

en: Email subject
ru: Тема сообщения

en: Email body
ru: Текст письма

en: Select
ru: Выбрать

en: Add CAPTCHA administration links to forms
ru: Добавлять административные ссылки CAPTCHA к формам

en: Log wrong responses
ru: Фиксировать ошибки

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
ru: Вы ввели неправильный ответ на контрольный вопрос.

en: Enable statistics
ru: Включить сбор статистики

en: Origin
ru: принадлежность

en: Default CAPTCHA validation
ru: Проверка CAPTCHA по умолчанию.

en: Policy
ru: Политика

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
ru: Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли Вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.

en: CAPTCHA Settings
ru: Настройки CAPTCHA

en: The default captcha description.
ru: Описание CAPTCHA по умолчанию.

en: CAPTCHA Persistence
ru: Устойчивость CAPTCHA
