Security Analysis (3.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Module
sk: Modul

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Add CAPTCHA administration links to forms
sk: Pridať CAPTCHA administrátorské odkazy k formulárom

en: Log wrong responses
sk: Zaznamenať nesprávne odozvy

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
sk: Odpoveď, ktorú ste vložili pre CAPTCHA nebola správna.
