Security Analysis (3.0.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Module
tr: Modül

en: Security
tr: Güvenlik

en: Email subject
tr: E-posta konusu

en: Email body
tr: E-posta metni

en: Select
tr: Seç

en: Add CAPTCHA administration links to forms
tr: Formlara CAPTCHA yönetim bağlantılarını ekle

en: Log wrong responses
tr: Yanlış yanıtları kaydet

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
tr: CAPTCHA için girdiğiniz cevap doğru değildi.

en: Enable statistics
tr: İstatistikleri etkileştir
