Security Analysis (3.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Disabled
vi: Tắt

en: Select
vi: Chọn

en: Add CAPTCHA administration links to forms
vi: Cho phép người dùng tùy chỉnh CAPTCHA

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
vi: Bạn đã trả lời sai.

en: Default CAPTCHA validation
vi: Chọn CAPTCHA mặc định

en: Policy
vi: CHÍNH SÁCH

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
vi: Câu hỏi này dùng để kiểm tra xem bạn là người hay là chương trình tự động.
